Kadra

Edyta Bajek

Kierownik Dziennego Domu „Senior – WIGOR”

 

Patrycja Ostrowska

Młodszy wychowawca

Uśmiechnięta i pełna zapału do pracy, na co dzień prowadząca wszystkie zajęcia odbywające się w placówce. Dbająca o dobre samopoczucie i aktywne wypełnienie czasu seniorom. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Praca socjalna. Obecnie studentka studiów magisterskich na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza. Ukończyła szkolenia dokształcające z języka migowego, choreoterapii, arteterapii oraz Funduszy Europejskich i Public Relations. Długoletnia tancerka oraz angażująca się społecznie wolontariuszka Stowarzyszenia „Rodzina Rodzin”, Akademii Przyszłości oraz Szlachetnej Paczki. Swoje doświadczenie w pracy z osobami starszymi zdobywała m. in. na praktykach w Domu Pomocy Społecznej oraz MOPS w Rzeszowie.

 

Dorota Kowal

Masażystka

Swoimi rękoma wprawia wszystkich seniorów w zachwyt i sprawia, że po masażu wychodzą zadowoleni i pełni sił. Absolwentka Akademii Zdrowia w Rzeszowie na kierunku masażystka. Zdobywająca doświadczenie zawodowe w Rzeszowskich Przychodniach, Szpitalach i Domach Pomocy Społecznej.

 

Monika Świątek

Opiekun

Prawdziwa gospodyni dbająca o żołądki naszych seniorów, przygotowująca pyszne obiadki i pilnująca, aby nasz ośrodek był czysty i pachnący.