W dniu dzisiejszym na Rynku w Głogów Małopolski, obok Urzędu Miejskiego, odbyła się akcja bezpłatnych badań słuchu w mobilnym słuchobusie. Wydarzenie zostało zorganizowane pod Honorowym Patronatem Burmistrza Głogowa Małopolskiego.
W badaniach uczestniczyli seniorzy z Dziennego Domu „Senior-WIGOR”, którzy chętnie skorzystali z możliwości sprawdzenia swojego słuchu oraz uzyskania fachowych porad od specjalistów. Dla wielu osób była to okazja do profilaktycznej kontroli zdrowia i rozmowy na temat codziennej ochrony słuchu.
Tego typu inicjatywy są niezwykle ważne, szczególnie dla osób starszych, ponieważ pozwalają na wczesne wykrycie problemów ze słuchem oraz podjęcie odpowiednich działań. Udział seniorów w wydarzeniu był także okazją do wspólnego wyjścia i aktywnego spędzenia czasu.

