JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI

Dzienny Dom „Senior – WIGOR” w Budach Głogowskich dołączył do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

Dziękujemy za nominację Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Boguchwale , z pełnym przekonaniem Dzienny Dom „Senior – WIGOR” w Budach Głogowskich kontynuuje akcję #challengeniebieskiemotyle2021 NOMINUJEMY:

1. Gminny żłobek w Budach Głogowskich
2. Niepubliczne przedszkole w Rogoźnicy
3. Zakład Aktywności Zawodowej w Budach Głogowskich
Zapraszamy wyżej wymienione organizacje do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu
CELEM akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni?

To bardzo proste. Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia

Post Author: admin